Nawigacja

Profil szkoły Historia Dzwonki Hymn szkoły Programy nauczania, wymagania egzaminacyjne. Dyrektor Szkoły Nauczyciele Pedagog szkolny Pracownik administracyjny Pracownicy obsługi Pielęgniarka szkolna Świetlica szkolna

Profil szkoły

Co nas wyróżnia?

Szkoła Podstawowa w Rumianie obejmuje swoim zasięgiem miejscowości: Rumian, Naguszewo, Groszki, Dębień, Truszczyny. W naszej placówce uczniowie mają możliwości wszechstronnego rozwoju, zgodnego z własnymi zainteresowaniami i zdolnościami. Bogata oferta konkursów, turniejów, imprez kulturalno - rozrywkowych kierowana jest nie tylko do społeczności szkolnej, ale również adresowana do całego środowiska lokalnego.
Mamy duże osiągnięcia w działalności ekologicznej. Szkoła uzyskała m. in. Certyfikat II stopnia  Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty " SZKOŁA PRZYZAZNA ŚRODOWISKU ". Wśród zadań edukacyjnych ważne miejsce zajmuje rozwijanie dziecięcej twórczości artystycznej. W naszej szkole wkłada się wiele wysiłku w wychowanie dzieci i młodzieży w duchu wartosci chrześcijańskich, patriotycznych i szacunku dla rodzimych tradycji.
W szkole panuje atmosfera wzajemnego zaufania, współdziałania i współodpowiedzialności pomiędzy nauczycielami, uczniami i rodzicami.

• Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Rumianie
    Rumian 12